Co w przyszłości

Gwiezdna Ambasada to zagadka czekająca na Ciebie.

Ktoś kto dostaje od razu wszystko, nie ma satysfakcji z odkrycia czy przeczucia prawidłowej odpowiedzi.
Kiedy najpierw coś przeżyjemy a potem o tym przeczytamy – daje nam to potwierdzenie i satysfakcję, że zrobiliśmy w swoim rozwoju coś wielkiego!

Dlatego na tej stronie informacje ujawnianie będą stopniowo. Ilość przekazów i wglądu jakim dysponujemy jest spora, jednak pragniemy abyście razem z nami rozpoczęli tę przygodę i samo odkryli niektóre tajemnice zanim je potwierdzimy publikacją naszej wiedzy na temat Wielowymiarowej Rzeczywistości tego Wszechświata.

Pojawiać się tu będą kolejno nowe działy, informacje i możliwości dla Was.

Ty czytająca to Istoto również będziesz mieć wpływ na to jak wiele zostanie tu ujawnione. Jak możesz to zrobić? Regularnie logując się na stronę i uczestnicząc w akcjach które będziemy tu robić. Jeśli uznamy, że są tu osoby gotowe, udostępnimy wiedzę, która może zaskoczyć bardo wiele osób.

Możesz się zaangażować wspierając nasze działania finansowo, gdyż pieniądze są bezpośrednim potwierdzeniem i prawdziwą manifestacją Twojego zaangażowania. Jeśli za coś nie chcemy zapłacić to znaczy, że tego nie cenimy. A jeśli ktoś nie ceni danej wiedzy, to również nie powinien jej otrzymać.
Miejsce to zrzesza osoby, które rozumieją, że otrzymując należy również dawać.

Datki możesz wpłacać na nasze konto paypal: 


W przyszłości znajdziesz tu również:

  • Przekazy od cywilizacji Gwiezdnych współpracujących z Ambasadą
  • Możliwość otrzymania indywidualnego channelingu
  • Możliwość nauki i rozwoju swoich zdolności świadomości kosmicznej dzięki warsztatom online
  • Udostępnimy też przełomowe technologie