Codzienna Praktyka

Oto praktyka aktywizująca i rozwijająca Twoją Kosmiczną Świadomość, jaką polecamy wykonywać każdego dnia, lub tak często jak to możliwe.

Afirmacja

Afirmacja to zdanie lub zdania w czasie dokonanym, których powtarzanie w myślach (można też zapisywać z zeszycie lub powtarzać na głos) ponosi nasze wibracje i pozwala dostroić umysł do określonej jakości istnienia.
Dzięki Gwiezdnej Afirmacji dostroisz się lepiej do poczucia siebie jako Kosmicznej Istoty i uruchomisz swoja Kosmiczną Nadświadomość.

Gwiezdna Afirmacja:

Jestem istotą Wszechświata, ponadczasową i ponadmaterialną! Gwiezdną Duszą! Gwiazdy są mym domem a wszechświat rodzicem!

Dziś uświadamiam sobie bardziej, swoją relacje z Wszechświatem i Gwiezdną Rodziną.

Wypełnia mnie energia gwiazd, czuję wsparcie moich Kosmicznych Opiekunów.

Wznoszę me serce ku Gwiazdom, aby widzieć i czuć moją Kosmiczną Świadomość, która budzi się i rozpościera skrzydła wśród Gwiazd.

Jestem Gwiezdną Istotą i od teraz świadomie uczestniczę kosmicznej społeczności.

Każdy mój krok daje mi większe możliwości pełnej realizacji jako Gwiezdny Ambasador.

Gwiezdna Ambasada to moja bezpieczna przestrzeń spotkań z Gwiezdnymi Przyjaciółmi.

Praktyka podnoszenia wibracji

Praktyka ta podnosi jakość wibracji energii osobistej i pozwala dostroić się do bardziej świadomego bycia Gwiezdną Istotą. Praktyka ta wspiera aktywację intuicji, świadomości nadzmysłowej, oraz świadomego kontaktu zer swoją Wyższą Jaźnią i Gwiezdnymi Opiekunami:

Gwiezdna praktyka podnoszenia wibracji:

Skup się na swojej przestrzeni, na swoim ciele fizycznym oraz na swojej istocie duchowej tu i teraz.
Wykonaj kilka głębokich wdechów i wydechów aby rozluźnić swoje ciało i się dotlenić.

Następnie skup się na najdrobniejszych cząsteczkach swojego jestestwa, na cząstkach elementarnych i wpraw je w ruch wibracyjny.

Poczuj jak Twoje cząsteczki podnoszą swoją częstotliwość wibracji na wyższą i rozświetlają się a wraz z nimi cała Twoja istota!

To wibrowanie i rozświetlanie od pojedynczych cząsteczek rozchodzi się na Całą Twoją Istotę Tu i Teraz.

Następnie skup się na zaobserwowaniu własnej częstotliwości.

Intencją, skupieniem i Wolą zacznij podnosić swoją częstotliwości i dostrajać ją do wyższych wibracji, wyższej jakości istnienia.
Tak jak na wyższym poziomie istnienie nasza Wyższa Jaźń czy Kosmiczni Opiekunowie – tak siłą swojej Woli przemieść siebie w rzeczywistości bliżej poziomu Wyższej Jaźni.

Od teraz możesz doświadczać więcej korzystnych synchroniczności, bardziej świadomego kontaktu i wsparcia swoich Gwiezdnych Opiekunów, jak również możesz poczuć, że jesteś na wyższym poziomie świadomości. Widzisz i rozumiesz rzeczy z wyższej perspektywy, a Twoja intuicja częściej Cię wspiera.

Pozostań w tym stanie podwyższonej samoświadomi także w trakcie czynności dnia codziennego i wracaj do tej praktyki każdego dnia lub tak często jak możesz aby efekty podnoszenia wibracji mogły się utrwalić.

Ambasador Drax