Tarot Gwiezdny

Arkturjański Mędrzec

Arkturjanie to mistrzowie uzdrawiania emocji (ducha) oraz opanowania mocy umysłu.
Arkturjański Mędrzec symbolizuje wsparcie w pracy z emocjami, zdolność oraz potrzebę spojrzenia na sprawy emocjonalne z perspektywy. Symbolizuje także wsparcie od istot z Arktura jakie w tym temacie otrzymujesz.

Pałac Gwiezdnej Rady

Karta ta symbolizuje wznoszenie wielkich dzieł, budowanie konstruktów w naszym życiu. Przypomina, że możemy tworzyć rzeczy wielkie i wspaniałe. Karta ta jednak przypomina także o tym, że tworząc wielką budowlę swojego Ja i swoich działań, możemy czasami utracić perspektywę i kontakt z codziennością otaczającego nas świata. Warto upewnić się, że nie żyjemy w wyizolowanej bańce własnych przekonań.

Introspektywa Wegi

Karta ta odwołuje się do do istot układu gwiezdnego Wegi. Przypomina i wskazuje na wartość introspekcji, skupienia się na sobie, ale także na potencjalnej możliwości przesadzenia w tym skupianiu się na sobie. Karta ta odwołuje się również do kobiecej energii i wrażliwości.

Czym jest Tarot Gwiezdny

Tarot Gwiezdny powstał jako narzędzie ułatwiające kontakt z kosmicznymi energiami – z naszą gwiezdną rodziną. Tarot ten służy do odkrywania potencjału i możliwości związanych z kosmicznymi energiami i istotami. Ułatwia dostęp do tych energii i ich głębsze zrozumienie.

W przeciwieństwie do klasycznego tarota, Tarot Gwiezdny to język symboli i archetypów ułatwiający kreowanie pozytywnej, rozwojowej rzeczywistości w połączeniu z Kosmosem. Są to energie wspierające i każdy rozkład kart koncertuje się na tym by ustalić co w danym czasie będzie dla Ciebie najbardziej pomocne i co najlepiej Cię wspiera. Możesz też dzięki temu zrozumieć jak pracować z aktualnymi wyzwaniami i jakie rozwiązania będą najbardziej korzystne.

Tarot Gwiezdny ułatwia dostęp do indywidualnego kontaktu z gwiezdnymi braćmi i siostrami, dzięki zawartej w kartach i symbolach energii kwantowego splątania z przedstawionymi na nich energiami.

Jak używać Tarota Gwiezdnego

Aktualna wersja dostępna na stronie pozwala wylosować trzy karty w danym rozkładzie. Można korzystać z tego narzędzia na przykład raz dziennie, aby odkryć energie wspierającą na dany dzień.

Pierwsza karta to karta tego, co wynika z przeszłego doświadczenia i ma wpływ na teraźniejszość. Druga to to, co najbardziej aktualnie i najważniejsze tu i teraz, trzecia to potencjał przyszłości wynikający z dwóch poprzednich.

Po wyborze trzech kart strona automatycznie przewinie się do góry, gdzie nad kartami znajduje się przycisk “Podsumowanie”. Kliknięcie w niego przeniesie Cię na stronę z podsumowaniem i opisami wybranych kart.

Tarot Gwiezdny stworzyłem aby ułatwić sobie pracę z jasnowidzeniem i kontakt z gwiezdną rodziną. Aktualnie udostępniam tu karty mojego tarota jako wersję demo. Z czasem talia ta zostanie graficznie i opisowo rozbudowana.

Talia fizycznych kart Tarota Gwiezdnego

Aktualnie fizyczną talię kart Gwiezdnego Tarota możesz zamówić w promocji! ==> tutaj

 

Jakub Qba Niegowski