Tarot Gwiezdny

Gra w Dualizm

Świat w którym żyjemy to świat wielkiej gry w dualizm. Karta ta przypomina, że choć świat może wyglądać na pełen polaryzacji i przeciwieństw, to umiejętne wykorzystanie tej wiedzy i zrozumienie tego faktu, może pomóc nam zapanować nad dualistyczną rzeczywistością a nawet wykorzystać ją do rozwoju.

Wyższa Świadomość

Karta Wyższej Świadomości przypomina Ci, że Ty także możesz w każdej chwili spojrzeć na sprawy z wyższej perspektywy. Wystarczy, że przesuniesz w górę swój punkt obserwowania i spojrzysz z wyższej perspektywy na zagadnienie, które jest dla Ciebie ważne. Jesteśmy świadomością taką, na jaką sami siebie nastrajamy. Bądź Wyższą Świadomością.

Dar Planetarnego Życia

Życie na na planecie Ziemia w fizycznym ciele to wyjątkowa okazja do rozwoju oraz osiągnięcia spełnienia tu i teraz. Karta ta symbolizuje wartość skupienia się na wykorzystaniu faktu bycia w ludzkim ciele i rozwoju w świecie materialnym planety Ziemia. Jest to wyjątkowa sytuacja, którą warto wykorzystać w pełni. Karta ta przypomina także o odpowiedzialności za świat, który tworzymy.

Czym jest Tarot Gwiezdny

Tarot Gwiezdny powstał jako narzędzie ułatwiające kontakt z kosmicznymi energiami – z naszą gwiezdną rodziną. Tarot ten służy do odkrywania potencjału i możliwości związanych z kosmicznymi energiami i istotami. Ułatwia dostęp do tych energii i ich głębsze zrozumienie.

W przeciwieństwie do klasycznego tarota, Tarot Gwiezdny to język symboli i archetypów ułatwiający kreowanie pozytywnej, rozwojowej rzeczywistości w połączeniu z Kosmosem. Są to energie wspierające i każdy rozkład kart koncertuje się na tym by ustalić co w danym czasie będzie dla Ciebie najbardziej pomocne i co najlepiej Cię wspiera. Możesz też dzięki temu zrozumieć jak pracować z aktualnymi wyzwaniami i jakie rozwiązania będą najbardziej korzystne.

Tarot Gwiezdny ułatwia dostęp do indywidualnego kontaktu z gwiezdnymi braćmi i siostrami, dzięki zawartej w kartach i symbolach energii kwantowego splątania z przedstawionymi na nich energiami.

Jak używać Tarota Gwiezdnego

Aktualna wersja dostępna na stronie pozwala wylosować trzy karty w danym rozkładzie. Można korzystać z tego narzędzia na przykład raz dziennie, aby odkryć energie wspierającą na dany dzień.

Pierwsza karta to karta tego, co wynika z przeszłego doświadczenia i ma wpływ na teraźniejszość. Druga to to, co najbardziej aktualnie i najważniejsze tu i teraz, trzecia to potencjał przyszłości wynikający z dwóch poprzednich.

Po wyborze trzech kart strona automatycznie przewinie się do góry, gdzie nad kartami znajduje się przycisk “Podsumowanie”. Kliknięcie w niego przeniesie Cię na stronę z podsumowaniem i opisami wybranych kart.

Tarot Gwiezdny stworzyłem aby ułatwić sobie pracę z jasnowidzeniem i kontakt z gwiezdną rodziną. Aktualnie udostępniam tu karty mojego tarota jako wersję demo. Z czasem talia ta zostanie graficznie i opisowo rozbudowana.

Talia fizycznych kart Tarota Gwiezdnego

Aktualnie fizyczną talię kart Gwiezdnego Tarota możesz zamówić w promocji! ==> tutaj

 

Jakub Qba Niegowski