Tarot Gwiezdny

Dar Planetarnego Życia

Życie na na planecie Ziemia w fizycznym ciele to wyjątkowa okazja do rozwoju oraz osiągnięcia spełnienia tu i teraz. Karta ta symbolizuje wartość skupienia się na wykorzystaniu faktu bycia w ludzkim ciele i rozwoju w świecie materialnym planety Ziemia. Jest to wyjątkowa sytuacja, którą warto wykorzystać w pełni. Karta ta przypomina także o odpowiedzialności za świat, który tworzymy.

Wrota Antaresa

Cywilizacja Antaresa to jedna z najbardziej rozwiniętych zarówno duchowo jak i technologicznie cywilizacji we wszechświecie. To strażnicy wrót do wyższych wymiarów oraz pamięci duszy. Karta ta sygnalizuje, że możesz zyskać dostęp do wyższych wymiarów oraz przypomnieć sobie więcej na temat swojej misji tu na Ziemi i tego kim jesteś jako istota ponadmaterialna.

Pałac Gwiezdnej Rady

Karta ta symbolizuje wznoszenie wielkich dzieł, budowanie konstruktów w naszym życiu. Przypomina, że możemy tworzyć rzeczy wielkie i wspaniałe. Karta ta jednak przypomina także o tym, że tworząc wielką budowlę swojego Ja i swoich działań, możemy czasami utracić perspektywę i kontakt z codziennością otaczającego nas świata. Warto upewnić się, że nie żyjemy w wyizolowanej bańce własnych przekonań.

Czym jest Tarot Gwiezdny

Tarot Gwiezdny powstał jako narzędzie ułatwiające kontakt z kosmicznymi energiami – z naszą gwiezdną rodziną. Tarot ten służy do odkrywania potencjału i możliwości związanych z kosmicznymi energiami i istotami. Ułatwia dostęp do tych energii i ich głębsze zrozumienie.

W przeciwieństwie do klasycznego tarota, Tarot Gwiezdny to język symboli i archetypów ułatwiający kreowanie pozytywnej, rozwojowej rzeczywistości w połączeniu z Kosmosem. Są to energie wspierające i każdy rozkład kart koncertuje się na tym by ustalić co w danym czasie będzie dla Ciebie najbardziej pomocne i co najlepiej Cię wspiera. Możesz też dzięki temu zrozumieć jak pracować z aktualnymi wyzwaniami i jakie rozwiązania będą najbardziej korzystne.

Tarot Gwiezdny ułatwia dostęp do indywidualnego kontaktu z gwiezdnymi braćmi i siostrami, dzięki zawartej w kartach i symbolach energii kwantowego splątania z przedstawionymi na nich energiami.

Jak używać Tarota Gwiezdnego

Aktualna wersja dostępna na stronie pozwala wylosować trzy karty w danym rozkładzie. Można korzystać z tego narzędzia na przykład raz dziennie, aby odkryć energie wspierającą na dany dzień.

Pierwsza karta to karta tego, co wynika z przeszłego doświadczenia i ma wpływ na teraźniejszość. Druga to to, co najbardziej aktualnie i najważniejsze tu i teraz, trzecia to potencjał przyszłości wynikający z dwóch poprzednich.

Po wyborze trzech kart strona automatycznie przewinie się do góry, gdzie nad kartami znajduje się przycisk “Podsumowanie”. Kliknięcie w niego przeniesie Cię na stronę z podsumowaniem i opisami wybranych kart.

Tarot Gwiezdny stworzyłem aby ułatwić sobie pracę z jasnowidzeniem i kontakt z gwiezdną rodziną. Aktualnie udostępniam tu karty mojego tarota jako wersję demo. Z czasem talia ta zostanie graficznie i opisowo rozbudowana.

Talia fizycznych kart Tarota Gwiezdnego

Aktualnie fizyczną talię kart Gwiezdnego Tarota możesz zamówić w promocji! ==> tutaj

 

Jakub Qba Niegowski