Tarot Gwiezdny

Tajemnice Genetyki

Karta genów i połączeń rodowych, zarówno z naszym rodem Ziemskim jak również z naszą Gwiezdną Rodziną. Każdy z nas ma w sobie genetyczne połączenia i dziedzictwo wielu cywilizacji pozaziemskich, które na przestrzeni milionów lat wchodziły w iterację z istotami z Ziemi. Karta przypomina o Twoich osobistych połączeniach genetycznych z osobistym gwiezdnym rodem i o możliwościach jaki to daje.

Podróż Między Wymiarami

Karta ta wskazuję na zmieniające się wibracje i na potrzebę świadomego przestrajania swojej świadomości na pożądane częstotliwości. W ten sposób możemy podróżować między wymiarami i częstotliwościami istnienia. Wszechświat istnieje wielopoziomowo i my sami możemy wybierać do jakich rzeczywistości się dostrajamy.

Wrota Antaresa

Cywilizacja Antaresa to jedna z najbardziej rozwiniętych zarówno duchowo jak i technologicznie cywilizacji we wszechświecie. To strażnicy wrót do wyższych wymiarów oraz pamięci duszy. Karta ta sygnalizuje, że możesz zyskać dostęp do wyższych wymiarów oraz przypomnieć sobie więcej na temat swojej misji tu na Ziemi i tego kim jesteś jako istota ponadmaterialna.

Czym jest Tarot Gwiezdny

Tarot Gwiezdny powstał jako narzędzie ułatwiające kontakt z kosmicznymi energiami – z naszą gwiezdną rodziną. Tarot ten służy do odkrywania potencjału i możliwości związanych z kosmicznymi energiami i istotami. Ułatwia dostęp do tych energii i ich głębsze zrozumienie.

W przeciwieństwie do klasycznego tarota, Tarot Gwiezdny to język symboli i archetypów ułatwiający kreowanie pozytywnej, rozwojowej rzeczywistości w połączeniu z Kosmosem. Są to energie wspierające i każdy rozkład kart koncertuje się na tym by ustalić co w danym czasie będzie dla Ciebie najbardziej pomocne i co najlepiej Cię wspiera. Możesz też dzięki temu zrozumieć jak pracować z aktualnymi wyzwaniami i jakie rozwiązania będą najbardziej korzystne.

Tarot Gwiezdny ułatwia dostęp do indywidualnego kontaktu z gwiezdnymi braćmi i siostrami, dzięki zawartej w kartach i symbolach energii kwantowego splątania z przedstawionymi na nich energiami.

Jak używać Tarota Gwiezdnego

Aktualna wersja dostępna na stronie pozwala wylosować trzy karty w danym rozkładzie. Można korzystać z tego narzędzia na przykład raz dziennie, aby odkryć energie wspierającą na dany dzień.

Pierwsza karta to karta tego, co wynika z przeszłego doświadczenia i ma wpływ na teraźniejszość. Druga to to, co najbardziej aktualnie i najważniejsze tu i teraz, trzecia to potencjał przyszłości wynikający z dwóch poprzednich.

Po wyborze trzech kart strona automatycznie przewinie się do góry, gdzie nad kartami znajduje się przycisk “Podsumowanie”. Kliknięcie w niego przeniesie Cię na stronę z podsumowaniem i opisami wybranych kart.

Tarot Gwiezdny stworzyłem aby ułatwić sobie pracę z jasnowidzeniem i kontakt z gwiezdną rodziną. Aktualnie udostępniam tu karty mojego tarota jako wersję demo. Z czasem talia ta zostanie graficznie i opisowo rozbudowana.

Talia fizycznych kart Tarota Gwiezdnego

Aktualnie fizyczną talię kart Gwiezdnego Tarota możesz zamówić w promocji! ==> tutaj

 

Jakub Qba Niegowski