Tarot Gwiezdny

Wyższa Świadomość

Karta Wyższej Świadomości przypomina Ci, że Ty także możesz w każdej chwili spojrzeć na sprawy z wyższej perspektywy. Wystarczy, że przesuniesz w górę swój punkt obserwowania i spojrzysz z wyższej perspektywy na zagadnienie, które jest dla Ciebie ważne. Jesteśmy świadomością taką, na jaką sami siebie nastrajamy. Bądź Wyższą Świadomością.

Rozświetlenie

Karta ta przypomina, że warto dbać o światło w sobie i, że rozświetlanie siebie wewnętrznie jest praktyką, która korzystnie wpływa na nas w każdej sytuacji. Rozświetlenie to także karta, która mówi o pozytywnym potencjale do zmiany jakiejś sytuacji lub transformowaniu czegoś przy pomocy rozświetlenia.

Arkturjański Mędrzec

Arkturjanie to mistrzowie uzdrawiania emocji (ducha) oraz opanowania mocy umysłu.
Arkturjański Mędrzec symbolizuje wsparcie w pracy z emocjami, zdolność oraz potrzebę spojrzenia na sprawy emocjonalne z perspektywy. Symbolizuje także wsparcie od istot z Arktura jakie w tym temacie otrzymujesz.

Czym jest Tarot Gwiezdny

Tarot Gwiezdny powstał jako narzędzie ułatwiające kontakt z kosmicznymi energiami – z naszą gwiezdną rodziną. Tarot ten służy do odkrywania potencjału i możliwości związanych z kosmicznymi energiami i istotami. Ułatwia dostęp do tych energii i ich głębsze zrozumienie.

W przeciwieństwie do klasycznego tarota, Tarot Gwiezdny to język symboli i archetypów ułatwiający kreowanie pozytywnej, rozwojowej rzeczywistości w połączeniu z Kosmosem. Są to energie wspierające i każdy rozkład kart koncertuje się na tym by ustalić co w danym czasie będzie dla Ciebie najbardziej pomocne i co najlepiej Cię wspiera. Możesz też dzięki temu zrozumieć jak pracować z aktualnymi wyzwaniami i jakie rozwiązania będą najbardziej korzystne.

Tarot Gwiezdny ułatwia dostęp do indywidualnego kontaktu z gwiezdnymi braćmi i siostrami, dzięki zawartej w kartach i symbolach energii kwantowego splątania z przedstawionymi na nich energiami.

Jak używać Tarota Gwiezdnego

Aktualna wersja dostępna na stronie pozwala wylosować trzy karty w danym rozkładzie. Można korzystać z tego narzędzia na przykład raz dziennie, aby odkryć energie wspierającą na dany dzień.

Pierwsza karta to karta tego, co wynika z przeszłego doświadczenia i ma wpływ na teraźniejszość. Druga to to, co najbardziej aktualnie i najważniejsze tu i teraz, trzecia to potencjał przyszłości wynikający z dwóch poprzednich.

Po wyborze trzech kart strona automatycznie przewinie się do góry, gdzie nad kartami znajduje się przycisk “Podsumowanie”. Kliknięcie w niego przeniesie Cię na stronę z podsumowaniem i opisami wybranych kart.

Tarot Gwiezdny stworzyłem aby ułatwić sobie pracę z jasnowidzeniem i kontakt z gwiezdną rodziną. Aktualnie udostępniam tu karty mojego tarota jako wersję demo. Z czasem talia ta zostanie graficznie i opisowo rozbudowana.

Talia fizycznych kart Tarota Gwiezdnego

Aktualnie fizyczną talię kart Gwiezdnego Tarota możesz zamówić w promocji! ==> tutaj

 

Jakub Qba Niegowski