Cywilizacje Pozaziemskie w zasięgu reki – jednodniowe warsztaty online

CI którzy doświadczyli kontaktu z odpowiednimi dla ich rozwoju cywilizacjami – wynieśli z stamtąd wiedzę, natchnienie, nowe pomysły i idee, które nierzadko zmieniały świat.

Jak rozpocząć swój kontakt z pozytywnymi cywilizacjami pozaziemskimi i na co warto zwracać uwagę aby był dla nas rozwijający i wspierający?

Podczas jednodniowych warsztatów online – będziesz mieć okazję usłyszeć o technikach percepcji pozazmysłowej używanych do nawiązywania kontaktu, oraz zasadach zachowania bezpieczeństwa i weryfikacji jakości kontaktu.

O prowadzącym:

Jakub Qba Niegowski

Od dziecka doświadczałem kontaktów zarówno ze światem duchowym jak również z przedstawicielami cywilizacji pozaziemskich. Explorer, badacz, inventor, inżynier astralny i duchowy. O swoich doświadczeniach bliskich kontaktów z cywilizacji pozaziemskimi rzadko opowiadam poza gronem wtajemniczonych osób. Podczas tego spotkania uchylę rąbka tajemnic. Moją rolą jest opracowywanie nowych technologi energetycznych, oraz tworzenie konstruktywnej przestrzeni kontaktu pomiędzy przedstawicielami przychylnych nam cywilizacji a poszukującymi kontaktu i rozwoju osobami.

Co na spotkaniu: 

Podczas spotkania nauczysz się specjalnej techniki medytacyjnej oraz użytkowania Gwiezdnej Ambasady jako miejsca w przestrzeni energoinformacyjnej zapewniającego dogodne warunki do takiego kontaktu.

Odbędziemy razem wspólną medytację i wspólnie zrobimy pierwsze kroki w Gwiezdnej Ambasadzie.

Uczestnicy otrzymają również komplet trzech nagrań medytacyjnych Gwiezdnej Ambasady do pobrania online.

Spotkanie odpędzie się na Zoomie w formie video-konferencji w wyznaczoną niedzielę i potrwa od 19:00 do 22:00
Data spotkania zostanie podana po zebraniu się pełnej grupy uczestników.
Cena: 189 zł
Informacje i zapisy na warsztaty przez wiadomość messengerem na fanpagu W Centrum Rozwoju lub na adres e-mail: rv@wcentrumrozwoju.pl